Inburgering

Regiocoördinatoren

Divosa voert het project Inburgering uit met 35 regiocoördinatoren. De regiocoördinatoren werken onafhankelijk en zijn goed ingebed in gemeentelijke structuren. Ze werken vanuit de arbeidsmarktregio's en hebben stevige netwerken binnen werk en participatie. Zij maken plannen voor hun regio's en voeren ze uit. Op deze pagina delen zij die plannen. Divosa is niet verantwoordelijk voor de inhoud daarvan.

Contact

Wil je weten wat er in een regio gebeurt op het gebied van inburgering? Neem dan contact op met de regiocoördinator. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld.

Resultaten Screening en matching vergunninghouders

De regiocoördinatoren werkten in 2016, 2017 en 2018 voor het Divosa project Screening en matching vergunninghouders waarmee zij werkten aan integratie en participatie van vergunninghouders vanaf dag één. Lees hier wat er is bereikt met het project Screening en matching vergunninghouders. Iedere regio heeft ook zijn eigen eindresultaten beschreven. Die vind je hieronder.

 

 

Allenoosh Azarin

Drechtsteden

Allenoosh Azarian

A.Azarian@drechtsteden.nl

06 30 00 92 76

Eindverantwoording project Screening en matching vergunninghouders 2018 (pdf, 240 kB)

 

 

 

 

 

Ronald Clous

Gooi- en Vechtstreek

Ronald Clous

r.clous@regiogv.nl

06 11 77 64 21

Eindverantwoording project Screening en matching vergunninghouders 2018 (pdf, 202 kB)

 

Anton Revenboer

Gorinchem

Anton Revenboer

arevenboer@avres.nl

06 54 96 72 93

Eindverantwoording project Screening en matching vergunninghouders 2018 (pdf, 339 kB)

 

 

 

 

Wil Berkers

Helmond-De Peel

Wil Berkers

w.berkers@senzer.nl

06 23 27 51 03

Eindverantwoording project Screening en matching vergunninghouders 2018 (pdf, 268 kB)

 

Joost Bruggeman

Holland Rijnland

Joost Bruggeman

j.bruggeman@leiden.nl

06 24 20 19 13

Eindverantwoording project Screening en matching vergunninghouders 2018 (pdf, 520 kB)

 

 

Wilco Polman

Midden-Gelderland

Wilco Polman

wilco.polman@arnhem.nl

06 52 51 35 52

Eindverantwoording project Screening en matching vergunninghouders 2018 (pdf, 317 kB)

 

Ronald Hessels

Midden-Holland

Ronald Hessels

Ronald.Hessels@gouda.nl

06 48 13 56 88

Eindverantwoording project Screening en matching vergunninghouders 2018 (pdf, 167 kB)

 

 

Jorinde Hof

Midden-Utrecht

Jorinde Bliekendaal-Hof

j.hof@utrecht.nl

06 24 19 92 44

Eindverantwoording project Screening en matching vergunninghouders 2018 (pdf, 308 kB)

 

Annet Hartnack

Noord-Holland Noord

Annet Hartnack

ahartnack@alkmaar.nl

06 11 04 21 79

Eindverantwoording project Screening en matching vergunninghouders 2018 (pdf, 458 kB)

 

Noord-Limburg

Bas Schuiling

bas@basschuiling.nl

06 10 85 26 50

Eindverantwoording project Screening en matching vergunninghouders 2018 (pdf, 276 kB)

 

Nicole Bach

Noordoost-Brabant

Nicole Bach-Peeters

nbach@meierijstad.nl

06 25 71 78 44

Eindverantwoording project Screening en matching vergunninghouders 2018 (pdf, 513 kB)

 

Jolanda van Veluw

Rijk van Nijmegen

Jolanda van Veluw

jolanda@vanveluw.eu

06 51 33 29 06

Eindverantwoording project Screening en matching vergunninghouders 2018 (pdf, 297 kB)

 

 

 

Emily Homburg

Stedendriehoek en Noordwest-Veluwe

Emily Homburg

e.homburg@harderwijk.nl​

03 41 41 11 18

Eindverantwoording project Screening en matching vergunninghouders 2018 (pdf, 358 kB)

 

 

West-Brabant

 

Fatima Ben Mimoun

Zaanstreek-Waterland

Fatima Ben Mimoun

F.Benmimoun@zaanstad.nl

06 29 28 60 55

Eindverantwoording project Screening en matching vergunninghouders 2018 (pdf, 191 kB)

 

 

Annabel Trouwborst

Zuid-Holland Centraal

Annabel Trouwborst

annabel.trouwborst@lansingerland.nl

010 800 46 45

Eindverantwoording project Screening en matching vergunninghouders 2018 (pdf, 207 kB)

 

 

 

Zuidoost-Brabant

Babet van den Broek-Oralalp

b.vandenbroek@eindhoven.nl

06 28 34 06 10

Eindverantwoording project Screening en matching vergunninghouders 2018 (pdf, 237 kB)