Inburgering

Regiocoördinatoren

Divosa voert het project Inburgering uit met 35 regiocoördinatoren. De regiocoördinatoren werken onafhankelijk en zijn goed ingebed in gemeentelijke structuren. Ze werken vanuit de arbeidsmarktregio's en hebben stevige netwerken binnen werk en participatie. Zij maken plannen voor hun regio's en voeren ze uit. Op deze pagina delen zij die plannen. Divosa is niet verantwoordelijk voor de inhoud daarvan.

Wil je weten wat er in een regio gebeurt op het gebied van inburgering? Neem dan contact op met de regiocoördinator. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld.

Renske Waardenburg

Achterhoek

Renske Waardenburg​

r.waardenburg@oude-ijsselstreek.nl

0315 29 21 81

Regioplan Achterhoek 2018 (pdf, 598 kB)

Regioplan Achterhoek 2017 (pdf, 424 kB)

 

Hillegonde Kiewiet

Amersfoort

Hillegonde Kiewiet

HG.Kiewiet@amersfoort.nl

033 469 56 86

Regioplan Amersfoort 2018 (pdf, 106 kB)

 

Drechtsteden

Allenoosh Azarian

A.Azarian@drechtsteden.nl

06 30 00 92 76

Regioplan Drechtsteden 2018 (pdf, 268 kB)

Regioplan Drechtsteden 2017 (pdf, 3,4 MB)

 

Pieter de Lange

Drenthe

Pieter de Lange

p.delange@middendrenthe.nl

06 11 90 54 29

Regioplan Drenthe 2018 (pdf, 345 kB)

 

Sumer Chaban

Flevoland

Sumer Chaban

schaban@almere.nl

06 24 77 10 70

Regioplan Flevoland 2018 (pdf, 443 kB)

 

Ton Fransen

Food Valley

Ton Fransen

t.fransen@renkum.nl

06 46 59 75 51

Regioplan Food Valley 2018 (pdf, 539 kB)

Regioplan Food Valley 2017 (pdf, 444 kB)

 

Friesland

Regioplan Friesland 2018 (pdf, 1,2 MB)

Regioplan Friesland 2017 (pdf, 881 kB)

 

Ronald Clous

Gooi- en Vechtstreek

Ronald Clous

r.clous@regiogv.nl

06 11 77 64 21

Regioplan Gooi- en Vechtstreek 2018 (pdf, 137 kB)

 

Anton Revenboer

Gorinchem

Anton Revenboer

arevenboer@avres.nl

06 54 96 72 93

Regioplan Gorinchem 2018 (pdf, 6641,1 MB)

Regioplan Gorinchem 2017 (pdf, 664 kB)

 

Ingrid Veldscholten

Groningen

Ingrid Veldscholten

ingridveldscholten@gmail.com

06 14 36 03 96

Regioplan Groningen 2018 (pdf, 1,27 MB)

 

Erna Gaal

Groot Amsterdam

Erna Gaal

e.gaal@amsterdam.nl

e.gaal@goes.nl

06 30 32 42 10

Regioplan Groot Amsterdam 2018 (pdf, 118 kB)

 

Wouter van den Berg

Haaglanden

Wouter van den Berg

wouter.van.den.berg@rpa-haaglanden.nl

06 14 58 72 15

Regioplan Haaglanden 2018 (pdf, 327 kB)

Regioplan Haaglanden 2017 (pdf, 1,1 MB)

 

Hart van Brabant

Kim van den Bemt

kim.van.den.bemt@tilburg.nl

06 50 08 00 25

Regioplan Hart van Brabant 2018 (pdf, 1,2 MB)

Regioplan Hart van Brabant 2017 (pdf, 171 kB)

 

Wil Berkers

Helmond-De Peel

Wil Berkers

w.berkers@senzer.nl

06 23 27 51 03

Regioplan Helmond-De Peel 2017 (bijgesteld) (pdf, 1,5 MB)

Regioplan Helmond-De Peel 2017 (pdf, 1,2 MB)

 

Joost Bruggeman

Holland Rijnland

Joost Bruggeman

j.bruggeman@leiden.nl

06 24 20 19 13

Regioplan Holland Rijnland 2018 (pdf, 103 kB)

Regioplan Holland Rijnland 2017 (pdf, 507 kB)

 

Wilco Polman

Midden-Gelderland

Wilco Polman

wilco.polman@arnhem.nl

06 52 51 35 52

Regioplan Midden-Gelderland 2018 (pdf, 302 kB)

Regioplan Midden-Gelderland 2017 (pdf, 642 kB)

 

Ronald Hessels

Midden-Holland

Ronald Hessels

Ronald.Hessels@gouda.nl

06 48 13 56 88

Regioplan Midden-Holland 2018 (pdf, 193 kB)

Regioplan Midden-Holland 2017 (pdf, 516 kB)

 

Kitty Ummels

Midden-Limburg

Kitty Ummels

k.ummels@echt-susteren.nl

06 51 57 27 65

Regioplan Midden-Limburg 2018 (pdf, 136 kB)

Regioplan Midden-Limburg 2017 (pdf, 844 kB)

 

Jorinde Hof

Midden-Utrecht

Jorinde Bliekendaal-Hof

j.hof@utrecht.nl

06 24 19 92 44

Regioplan Midden-Utrecht 2018 (pdf, 74 kB)

Regioplan Midden-Utrecht 2017 (pdf, 910 kB)

 

Annet Hartnack

Noord-Holland Noord

Annet Hartnack

ahartnack@alkmaar.nl

06 11 04 21 79

Regioplan Noord-Holland Noord 2018 (pdf, 835 kB)

Regioplan Noord-Holland Noord 2017 (pdf, 641 kB)

 

Noord-Limburg

Bas Schuiling

bas@basschuiling.nl

06 10 85 26 50

Regioplan Noord-Limburg 2017 (pdf, 2,2 MB)

 

Noordoost-Brabant

Nicole Bach-Peeters

nbach@meierijstad.nl

06 25 71 78 44

Regioplan Noordoost-Brabant 2018 (pdf, 10,4 MB)

Regioplan Noordoost-Brabant 2017 (pdf, 2,4 MB)

 

Jolanda van Veluw

Rijk van Nijmegen

Jolanda van Veluw

jolanda@vanveluw.eu

06 51 33 29 06

Regioplan Rijk van Nijmegen 2018 (pdf, 361 kB)

Regioplan Rijk van Nijmegen 2017 (pdf, 368 kB)

 

Yucel Küçükbarutcu

Rijnmond

Yucel Küçükbarutcu

y.kucukbarutcu@rotterdam.nl

06 22 69 71 47

Regioplan Rijnmond 2018 (pdf, 97 kB)

 

Vanessa Timmer

Rivierenland

Vanessa Timmer

vtimmer@werkzaakrivierenland.nl

06 14 88 07 66

Regioplan 2018

Voortgangsrapportage Rivierenland (t/m februari 2018)

Voortgangsrapportage Rivierenland (t/m september 2017 | pdf, 3 MB)

Regioplan Rivierenland 2017 (pdf, 596 kB)

 

Laurens de Kleine

Stedendriehoek en Noordwest-Veluwe

Emily Homburg

e.homburg@harderwijk.nl​

03 41 41 11 18

Regioplan Stedendriehoek en Noordwest-Veluwe 2018 (pdf, 798 kB)

 

Lenneke Nienhuis

Twente

Lenneke Nienhuis

l.nienhuis@enschede.nl

06 23 97 65 38

Regioplan Twente 2018 (pdf, 569 kB)

 

West-Brabant

 

Zaanstreek-Waterland

Fatima Ben Mimoun

F.Benmimoun@zaanstad.nl

06 29 28 60 55

Regioplan Zaanstreek-Waterland 2018 (pdf, 544 kB)

Regioplan Zaanstreek-Waterland 2017 (pdf, 635 kB)

 

Erna Gaal

Zeeland

Erna Gaal

e.gaal@amsterdam.nl

e.gaal@goes.nl

06 30 32 42 10

Regioplan Zeeland 2018 (pdf, 221 kB)

Regioplan Zeeland 2017 (pdf, 568 kB)

 

Annabel Trouwborst

Zuid-Holland Centraal

Annabel Trouwborst

annabel.trouwborst@lansingerland.nl

010 800 46 45

Regioplan Zuid-Holland Centraal 2018 - eerste helft (pdf, 78 kB)

 

Daphne Hofman

Zuid-Kennemerland

Daphne Hofman

antwoord@haarlem.nl

14 023

Regioplan Zuid-Kennemerland 2018 (pdf, 228 kB)

 

Tanja Seldenthuis

Zuid-Limburg

Tanja Seldenthuis

t.seldenthuis@heerlen.nl

045 56 039 83

Regioplan Zuid-Limburg 2018 (pdf, 1,2 MB kB)

 

Zuidoost-Brabant

Babet van den Broek-Oralalp

b.vandenbroek@eindhoven.nl

06 28 34 06 10

Regioplan Zuidoost-Brabant 2018 (pdf, 207 kB)

 

Irene Pruim

Zwolle

Irene Pruim

i.pruim@zwolle.nl

06 21 56 03 51

Regioplan Zwolle 2018 - actualisatie (pdf, 285 kB)

Regioplan Zwolle 2018 (pdf, 914 kB)